Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Nasi informatycy to magicy. Choć w firmie nie mamy Harego Pottera to potrafimy ożywić każdą gazetę, plakat, ulotkę i nie tylko.  A tak na poważnie to …

SILAR to marka londyńskiej spółki MAGIT wykorzystująca w głównej mierze rzeczywistość rozszerzoną do realizacji projektów interaktywnych. Pomysł na SILAR powstał już w 2007 roku. Jednakże dopiero od niedawna wydajność urządzeń mobilnych i powszechna dostępność do szybkiego Internetu pozwoliły na uruchomienie projektu.

Zespół w głównej mierze tworzą młodzi pasjonaci nowych technologii, którzy  realizują zadania pod czujnym okiem doświadczonej kadry.  To połączanie pozwala tworzyć nowatorskie rozwiązania i projekty mocno osadzone w realiach, skupione na efektywności odbioru i dużej konwersji. 

Dynamiczny rozwój technologii i brak informatyków specjalizujących do realizacji projektów AR zachęcił nas do stworzenia autorskiego programu nauczania asygnowanego naszym certyfikatem Interaction Design Certyficate (IxDC). Od 2015 r. prowadzimy autorskie specjalistyczne szkolenia zawodowe min. Projektanta Rzeczywistości Rozszerzonej. 

Jako jedni z pierwszych w Europie realizowaliśmy tego typu szkolenia, a w chwili obecnej jesteśmy jednostką akredytowaną przez Instytut Prawa i Technologii Hevelius, który zarazem wspiera nasze działania na terenie Polski.