Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Motto: "Technologia powinna łączyć ludzi i otoczenie."

Trudno się przyznać, ale w większość naszego zespołu to geek’i technologiczne. Nie mniej jednak realnie widzimy zmiany w naszym otoczeniu spowodowane ekspansją technologiczną, która efektem „śnieżnej kuli” nabiera siły i rozpędu. Obserwowanie części społeczeństwa wyizolowanego i zapatrzonego w smartfony nie cieszy, ale motywuje do działania.
Jak obserwując coś złego dostrzec w tym coś dobrego ? Trzeba po prostu zmienić punkt widzenia.
Zmieniając tylko jeden „detal” można zmienić wszystko. Zamiast patrzeć w telefony niech ludzie zaczną patrzeć przez telefony.
Dzięki licznym projektom w technologii rzeczywistości rozszerzonej (ang. Augmented Reality - AR), które obecnie realizujemy jest to możliwe już dziś.
Promujemy i lobbujemy rozwiązania, które potrafią przenieść Internet do otaczającej nas rzeczywistości tak abyśmy mogli go doświadczać , niemalże go dotknąć. Tworzymy coś na podobieństwo trójwymiarowych hologramów wtopionych w otoczenie, które możemy zobaczyć okiem kamery smartfona, tabletu lub przez specjalne okulary.
Wierzymy, że za kilka … kilkanaście lat ta technologia zmieni nasze codzienne życie na lepsze, ciekawsze i łatwiejsze. Dostarczając nam na bieżąco informacji pomoże nam w przystępny sposób poznać potencjał tego co nas otacza, a czego niejednokrotnie nawet nie dostrzegaliśmy.
Zachęcamy do współpracy i wspólnego kreowania świata którego doświadczyć może każdy sięgając jedynie po telefon do kieszeni.