Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Wirtualna rzeczywistość jakiej jeszcze nie było. Projekt prezentowany już przeszło miesiąc temu nabiera rozpędu. HYPEVR pozwala wirtualnie wejść w wygenerowany świat w którym można się swobodnie poruszać nie używając żadnych kontrolerów. Zobaczcie sami jak to działa. a nas zrobiło potężne wrażenie choć "ślepo" poruszając się w wygenerowanym środowisku w realnym życiu mogli byśmy się lekko poobijać ;)

Digital Entertainment Festival w Edenburg … po prostu nie mogło nas zabraknąć na jednym największych eventów technologicznych w Szkocji. Młodzi i starsi mieszkańcy stolicy najprawdopodobniej w większości po raz pierwszy mieli okazję obcować z rzeczywistością rozszerzoną i wirtualną rzeczywistością.

Kolejny kroku do zmiany postrzegania naszej rzeczywistości właśnie został postawiony. Chińska Grupa Handlowa Alibaba w dniu 1 listopada 2016 rozpoczęła sprzedaż w wirtualnym centrum handlowym gdzie można dokonać zakupów kiwnięciem głowy nie wychodząc z domu.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris sit amet nibh nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.