Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Projektant Rzeczywistości Rozszerzonej  to jedno z pierwszych specjalistach szkoleń w Europie przygotowujących młodych inżynierów do pracy w ultranowoczesnym zawodzie. Kurs realizowany jest  w ramach autorskiego programu nauczania inżynierów SILAR stworzonego przez londyńską spółkę MAGIT asygnowanego certyfikatem Interaction Design Certyficate (IxDC).

Rzeczywistość rozszerzona (ang. Augmented Reality - AR) to technologia pozwalająca nałożyć dowolne interaktywne obiekty graficzne 2D i 3D na obraz widziany przez kamerę komputera lub urządzenia mobilnego. W końcowym efekcie daje to praktycznie nieograniczone pole stosowania tej technologii w naszym życiu codziennym gdzie jak podają liczne dane statystyczne, praktycznie nie rozstajemy się z naszymi urządzeniami mobilnymi i chętnie w chodzimy z nimi w interakcje.

W chwili obecnej rzeczywistość rozszerzona (AR) nabiera jeszcze szybszego tempa rozwoju. Zdaniem analityków będzie ona jedną z największych branż elektroniki użytkowej. Inwestycje kluczowych graczy rynku ITC ( min. Google, Microsoft, Facebook, Samsung, Sony, HP) w prace nad tą technologią zaowocowały licznymi pomysłami na wdrożenia rozwiązań AR w przeróżne branże.

Wychodząc naprzeciw naszym klientom proponujemy udział w:

Profilowanych szkoleniach warsztatowych AR

Szkolenie jest rozszerzeniem podstawowego kursu na projektanta rzeczywistości rozszerzonej skierowanym indywidualnie do  branży jaką zainteresowani są klienci. 

Szkolenie poprzedza badanie potrzeb klienta lub firmy, którą kursant reprezentuje. W oparciu o zebrane dane nasi tutorzy na przykładach typu: studia przypadków pokazują kursantom jak praktycznie zastosować i wdrożyć technologie AR w konkretnych projektach.

Czas realizacji: W zależności od potrzeb klientów jednakże nie dłużej niż 16 h (2 dni)  

Forma prowadzenia zajęć: panel dyskusyjny, wykład, warsztat AR

Wychodząc naprzeciw coraz większemu zainteresowaniu naszymi kursami firm reklamowych i poligraficznych uruchamiamy nowe szkolenie dla zespołów projektantów AR.

Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą wyszkolić więcej niż 3 projektantów w przedsiębiorstwie do realizacji projektów wykorzystujących technologię rzeczywistości rozszerzonej.

Kurs składa się z trzech nierozłącznych modułów:

1. Określenie potrzeb pracodawcy w zakresie szkolenia zespołu.

2. Podstawowe szkolenie: Projektant Rzeczywistości Rozszerzonej

3. Warsztat na którym będą realizowane wybrane projekty dla firmy zamawiającej szkolenie

Czas trwania: 40 h dydaktycznych

Cena: do negocjacji w zależności od ilości pracowników (minimum: 10% upustu)